تولید انواع صندوق صدقات (فلزی. پلکسی . چوبی . پلاستیکی )

صندوق صدقات فلزی

صندوق های صدقات فلزی با کیفیت بالا در متریال ( اهن و نوع رنگ آمیزی )  با قابلیت استفاده بصورت  دیواری و رومیزی در کلیه رنگها میباشند . دارای سیستم ایمنی بالا  بواسطه قفل و کلید کلاس  A که بصورت شاه کلید هم قابل تولید هستن . محدودیت۱ی در سایز ندارند لذا موسسات و‌ مراکز میتوانند براحتی طبق سایزهای موجود مناسبترین سایز را انتخاب نموده و از ان بهره مند شوند.

صندوق صدقات فلزی

 

صندوق صدقات پلاستیکی دائمی بست دار

صندوقهای صدقات پلاستیکی دائمی با متریال بسیار مقاوم و ضد ضربه و داشتن درب ، گزینه بسیار مناسبی برای موسسات خیریه میباشند زیرا بطور دائمی میتوان ازآن استفاده نمود و بعد از تخلیه ، مجدد در محل توزیع  کرد صندوقهای صدقات پلاستیکی دائمی دارای بست کمربندی محکمی میباشند که در قسمت بالای صندوق قراردارد البته موسسات بسته به سلیقه و همینطور امنیت محل توزیع میتوانند از پلمپ های سربی موجود نیز استفاده کنند . این صندوقها دارای حجم بسیار مناسبی برای جمع اوری نذورات و کمکهای مردمی میباشند که در دو شکل دیواری و رومیزی در منازل . ادارات . فروشگاهها . مغازه هاو... در کلیه رنگها  قابل استفاده هستند .

 

صندوق صدقات پلاستیکی

 

صندوق صدقات پلاستیکی یکبار مصرف

صندوق صدقات یا قلک یکبار مصرف بهترین گزینه جهت موسسات خیریه تازه تاسیس ویا مساجد جهت جمع اوری نذورات و کمکهای مردمی می باشد چراکه از نظر اقتصادی بسیار مقرون بصرفه بوده و همین طور به دلیل سهولت در جمع اوری و تخلیه گزینه مناسبی است . این صندوق صدقات پلاستیکی یکبار مصرف در مدلهای رومیزی و داشبوردی تولید میشود که مدل داشبوردی ویژه وسایل نقلیه بویژه تاکسی ها میباشد البته هردو مدل در مدارس و مهدکودکها قابل توزیع بوده و وزن و سایز مناسب این محصول کمک شایانی به توزیع آن در این مکانها مینماید .

 

صندوق صدقات پلاستیکی

 

صندوق صدقات پلکسی

متریال  پلکسی گلاس ظاهری بسیارشفاف و شبیه شیشه دارد و از نوعی پلی کربنات است که خود نوعی پلیمربوده که مقاومتی بسیار بالاتراز شیشه دارد . پلکسی گلاس  در دو شکل مات و شفاف در طیف رنگی بالا میباشد و این زیبایی صندوقهای تولید شده با این متریال را چندین برابر میکند . صندوق های صدقات پلکسی متنوع  در طرح . سایز و رنگ تولید میشوند ودر سه شکل  رومیزی . دیواری و ایستاده  قابل استفاده هستند 
دارای سیستم ایمنی ( قفل و کلید ) بالا بوده و گزینه مناسبی جهت استفاده در کلیه اماکن سازمانی . ادارات . منازل و مغازه ها و.... میباشد.

صندوق صدقات پلکسی

 

صندوق صدقات کمپوتی دایمی و یکبارمصرف

صندوق های صدقات کمپوتی در دو شکل دائمی دربدار و یکبار مصرف که خود در دوجنس  کاملا فلزی ( درب و بدنه و کف فلزی )  و مقوایی (  سرو کف فلزی با بدنه مقوایی)  تولید میشوند .  برچسب حاوی اطلاعات موسسه طراحی شده و بصورت کاملا مکانیزه برروی صندوق های صدقات نصب میگردد که زیبایی ان را دو چندان میکند  صندوقهای صدقات کمپوتی بدلیل جذابیت ظاهری بهترین گزینه جهت مدارس . مهدکودک ها و خانه های بازی می باشد . وزن کم و حجم مناسب آن کمک شایانی به جمع آوری نذورات  و مساعدت ها می نماید .

صندوق صدقات کمپوتی

 

صندوق صدقات ترکیبی فلزی پلکسی

صندوقهای صدقات ترکیبی فلزی پلکسی دارای دو قسمت است 
بدنه مقاوم فلزی و  قسمت پلکسی جلو که حاوی اطلاعات موسسه یا سازمان میباشد 
و صندوقسازی هارمونی تهران اولین تولید کننده این نوع صندوق درایران بوده و استقبال بسیار خوبی ازین محصول در داخل و خارج کشور صورت گرفته و همانند صندوق صدقات تمام فلزی دارای قفل و کلید کلاس Aبوده که قابلیت شاه کلید راهم داراست . دارای تنوع بالا در رنگ و سایز میباشد وهم بصورت رومیزی و هم دیواری استفاده میشود.

صندوق صدقات پلکسی

 

صندوق صدقات چوبی

صندوق صدقات چوبی دارای قابلیت  استفاده در دوشکل دیواری و رومیزی را دارند و بسته به سلیقه مشتری در دو شکل قفل و کلیددار  و یا بست دار ( بست کمربندی ) تولید میشوند . وزن بسیار مناسبی دارند .صندوق صدقات چوبی برخلاف تصور،  بسیار مقاوم هستند چراکه با متریال چند لایه تولید شده وضد شکستگی و ضربه میباشند و تنوع  بسیار بالایی در طرح ، رنگ و سایز دارند .

صندوق صدقات چوبی

 

صندوقهای صدقات ایستاده فلزی

صندوق های صدقات ایستاده فلزی خیابانی دارای متریال بسیار مقاوم و سیستم ایمنی ضد سرقت بوده و گزینه بسیار مناسبی جهت معابر خیابانی ، پمپ بنزینها و محوطه اماکن زیارتی و... می‌باشند 
متریال مقاوم  با وزن بالای این صندوق‌ها امکان جابجایی و سرقت این محصول را نمیدهد . صندوق های صدقات ایستاده فلزی بسته به انتخاب موسسه در دوشکل پایه دار  و داخل زمین در اشکال  و رنگ بندی متنوع تولید میشوند .

صندوق صدقات فلزی ایستاده

خرید صندوق صدقات

قیمت انواع صندوق صدقات

جهت خرید صندوق صدقات و یا دریافت قیمت صندوق صدقات با ما در تماس باشید.صندوق سازی هارمونی تهران علاوه بر تولید انواع صندوق های صدقات , انواع صندوق های انتقادات وپیشنهادات , صندوق های ایستاده اداری و فروشگاهی و ... نیز تولید می نماید.جهت مشاهده لیست کلیه صندوق های تولید شده ما به بخش دسته بندی صندوق های مراجعه و یا از طریق شماره تلگرام . واتس آپ . سروش : 09212587159 با ما در تماس باشید.